Vítám vás.....

28. srpna 2014 v 20:53 | Chibi | 
Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, že si založím tenhle blog.
Tak doufám že se vám holky bude příjemně pročítat. Pokud budete chtít, můžete mi napsat na email o podporu, radu, cokoliv. Zatím ho tu zveřejněvat nebudu (Pak až na požádání v komentářích).

Takže abych abych se trochu představila, můžete mně "oslovovat" přezdívkou Chibi, je mi 17 let, měřím 155,5 cm, dřív jsem vážíla 53 kg a teď už jsem dosáhla krásných 43 kg.

Myslela jsem si že to bude stačit, spletla jsem se. Chci víc. Pořád si nepřijdu tak hubená, jak jsem si představovala při těch 43 kilech. Rozhodla jsem se to zkusit stáhnout na těch 40, ale mám hodně velký problém. Táta si mně začal hlídat jestli jím, a jídlo si do pokoje nosit nesmím (snažím se ho obelstít velikostma porcí) ale přesto mě nutí jíst aspoň 3x denně (a když má špatnou náladu tak i víckrát). Včera po mně dokonce chtěl abych jedla o půl jedenácté (Nezní to zle kdyby to nebylo večer). A kdyby to bylo to nejhorší.: Byla jsem u doktorky na sedmnáctileté prohlídce, a ta si všimla kolik jsem zhubla. Takže 3.9 jdu na odběr krve, a pokud to nebude ze zdravotních důvodů (jakože není), tak mi domluví psychologa. Musím si psát jídelníček (průšvih) a každé dva měsíce se chodit vážit na kontrolu (ještě větší průšvih). Tak doufám, že se z toho nějak vykroutím a budu sem moct psát dál svoje postupy, výsledky a podporovat vás. :-)

Jinak fotka mojí nynější postavy :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama