Víkend

7. září 2014 v 20:40 | Chibi | 
Víkend stál za prd. Byla jsem u babičky a tam prostě jím hodně. Nevím čím to je. Snažila jsem si to vykompenzovat cvičením, naštěstí jsem nepřibrala, ale zjistila jsem že nsem hrozně zesláblá. Už nevydržím tolik cvičit, rychle jít. Dělá se mi zle, motá se mi hlava a podlamují se mi nohy. Holky jak to děláte aby jste nebyly tak zesláblé? Co na to pomáhá.

Přijela prababička a na jednu stranu jsem dostala celodení kázání o mé váze, jídelníčku, zdraví a vůbec o všem čeho se týká moje hubnutí, ale na druhou stranu mi bylo hrozně líto jak babička byla smutná z toho, že jsem zase zhubla. Chudák, je stará a já jí jen přidělávám starosti...

Když já si nemohu pomoct. Pokaždé když se podívám do zrcadla tak so přijdu čím dál tlustčí. Všichni mi ale říkají pravý opak... jsem zmatená. Nevím co si o tom mám myslet. Já si ani nedovedu představit to, že bych nedržela hladovku... pro mě je to už jakejsi.... Zvyk.

Vůbec teď nestíhám tak jsem o víkendu na blogu ani nebyla. Pokusím se ale najít si čas a půjdu si prohlédnout SB. :-)

Jinak na příští článek vám slíbím fotku mích noh. Chci slyšet (číst) názory :-)

Tak holky buďte zdrávy, hodně štěstí a dobrou noc :-) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | Web | 8. září 2014 v 14:37 | Reagovat

Co na to pomáhá? No když je mě takto zle tak se TROCHU, opakuji jen trochu najím. Například si dám jeden list salátu nebo tak něco, co mi opět přidá energii. Dnes ve škole při první hodině mi bylo fakt špatně. Už tři dny jsem nejedla vůbec nic a bylo mi fakt tak blbě že jsem se rozbrečela v lavici.. spolusedící se mě ptala co mi je tak strašného, no já řekla že nic a o přestávce jsem si dala ten lístek salátu (odhaduji na 0,20 kcal, byl fakt malý). A od té doby jsem už nejedla a je mi fajn.:) Určitě doporučuju tohle vyzkoušet, tělo v sobě pak cítí ten trošek jídla a má potřebu ho spálit- a s tím troškem jídla spálí a nějaké tuky a tak pak ještě navíc z toho jídla hubneš.:)
Pro mě je jinak hladovka taky už něco co zařazuji do obvyklého dne.:) Myslím že až už budu se svojí váhou spokojená, stejně nebudu jíst nějak extra moc, budu jíst zdravě, malé porce, víc než jím teď, ale méně než se má správně jíst.:) Držím Ti palce dál při hubnutí, zatím ahoj:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama