Listopad 2014

Reason to start again (Důvod začít znovu)

23. listopadu 2014 v 20:23 | Chibi | 
Už jsem se tolikrát pokoušela začít znovu, jenže jsem se nikdy neovládla. Potřebuji motivaci, nový důvod znovu začít. Potřebuju podporu, sílu, o kterou jsem před tím přišla. Chci být zase tak hubená, jako jsem byla před tím. Nejvíc mě odpuzuje asi to, že jsem zase na začátku. Myslím že mi dá nesmírně mnoho práce to schodit znovu, hlavně když mě budou všichni teď hlídat. Nějaké rady, typy, cokoli? Pište do komentářů, budu vám vďečná i za nějáké extrémní praktiky.

Jinak se cítím docela zoufale a hlavně si přijdu nesmírně tlustá asi tak jako nikdy. Takhle tlusá jsem si nepřišla ani když jsem měla 53 kg. Nejhorší na tom je, že když z toho mám pak depresi, tak jí jdu ještě zajíst. Holt musím zamakat, pač na to mám dva měsíce. Vím že nemůžu zase hned přestat jíst tak jako před tím, jenže se bojím, že když na to půjdu postupně, že to nestihnu. Přejte mi štěstí holky.
Hledám nějakou pro ana group, nevíte o nějaké? a hlavně, jak se do ní dostat?


Thinspo on my own:
Tohle jsem dostala od kamaráda, ale už je to déle.


Konec?

22. listopadu 2014 v 16:37 | Chibi | 
Ahoj holky, vím, dlouho jsem nepsala. Měla jsem toho strašně moc. Abych vás informovala o tom, jak jsem skončila. Špatně. V Pardubicích mě paní psychyatrička poslala do Prahy na léčení, do Motolu ještě ke všemu... Měla bych nastoupit nejspíš někdy v lednu. Ještě o tom ani nic nevím pořádně. Doma jsem měla peklo, a psychický šok, z toho všeho co se stalo mě donutil se přejídat, a nakonec jsem se srovnala do normalu a přibrala jsem osm kilo. Takže teď vážím 48 kg, což mě úplně deptá. Rozhodla jsem se pro to znovu zhubnout.

Potřebuji zhubnout osm kg, za dva měsíce, povede se mi to? Obvzlášť na vánoce? Ke konci, když jsem konečně dosáhla 40 kg, jsem používala extrémní hubnoucí praktiky, jako úmorné cvičení, a dietama to také neskončílo. Začala jsem i zvracet a chystala jsem se na projímadla. Takže sympatizuji i s pro mia slečnama. Holky vítejte a nebojte se napsat.

Protože píšu přes tablet, bude to jen kratičký článek. Jak jste na tom vy? Jsem zvědavá, pište. ^^Takhle jsem vypadala, když jsem měla 40 kg, a bylo to těsně před tím, než jsem začala přibírat.


No a takhle vypadám teď. 48 kg. Nutně potřebuji zhubnout.